Gamma Discover

Minimize me! – świat oczekuje rozwiązań instant – skondensowanych, intensywnych, gwarantujących najwyższy stosunek poświęconego czasu do uzyskanego efektu w postaci energii, emocji, pozytywnego nastawiania. W ramach zagospodarowania trendy proponujemy trzy formaty mini team buildingowe:

Przepis na integrację


Gracze wcielają w kucharzy i kucharki. Ich zadaniem będzie utworzenie możliwie wielu jak najbardziej skomplikowanych potraw przy pomocy otrzymanych składników. Zwycięstwo w grze możliwe będzie dzięki skutecznej pracy zespołowej, wyobraźni i kreatywności w nawiązywaniu relacji z pozostałymi uczestnikami zabawy.

Gracze otrzymują kilka bazowych składników oraz przepisów. Każdy po przynajmniej jednej karcie z obu kategorii. Losowe rozłożenia tych elementów pomiędzy uczestnikami pozwoli na mniej przewidywalny przebieg gry i większą liczbę kombinacji. Do ułożenia będzie około 30 przepisów. Uczestnicy muszą odnaleźć osoby z odpowiednimi składnikami i umówić się z nimi na gotowanie.

Dodatkowe składniki będzie można uzyskać w specjalnych minigrach integracyjnych prowadzonych przez naszych animatorów. Będą to m.in. kalambury, interaktywna plansza czy tworzenie sieci przy pomocy liny. Po wykonaniu zadania grupa otrzymuje nowe składniki i możliwość realizacji kolejnych potraw. Po upłynięciu czasu wyłoniony zostaje zwycięzca i gra kończy się.

Gra odwołuje się do popularnych formatów kulinarnych show oraz mody na gotowanie. Przepisy oraz składniki uruchomią wyobraźnię a treści dodane do minigrach integracyjnych ułatwią employer branding i komunikację wewnętrzną.

Mosty


Uczestnicy wydarzenia przy okazji konferencji otrzymują dziwne przedmioty o bliżej nieokreślonym charakterze. Różnokolorowe elementy konstrukcyjne i fragmenty instalacji elektrycznej mają ukrytą funkcję. Po środku przestrzeni konferencyjnej ustawione zostały stoły, które po bliższym zbadaniu okazują się być niekompletnymi makietami. Wielkoformatowa plansza podzielona jest siatką rzek i przeszkód terenowych. Zadaniem graczy jest wspólne odkrycie funkcji otrzymanych przedmiotów i stworzenie działającego jak najlepiej mechanizmu.

Mechanizm ten złożony będzie z modeli elektrycznych pociągów i mostów budowanych zgodnie z różnorodnymi zasadami. Jedna plansza przeznaczona będzie dla maksymalnie 20 osób grających przy niej jednocześnie. Możliwe jest stworzenie wariantu zarówno kooperacyjnego jak i rywalizacyjnego dla większych grup, które równolegle będą rozwiązywały swoje zagadki. Gra nie posiada linii fabularnej, a jej zasady gracze odkryją stopniowo poprzez eksperymentowanie i badanie efektów działań. Tajemnica i możliwość jej odkrywania wzbudzi ciekawość uczestników i skłoni do udziału w grze także niezdecydowanych.

Gra będzie świetną okazją do lepszego poznania się, zbudowania energii wydarzenia i rozwinięcia umiejętności pracy zespołowej. Wyzwanie będzie wymagać szybkiej i sprawnej komunikacji, abstrakcyjnego myślenia oraz kreatywności. Wszystko w świetnej atmosferze tworzonej przez unikatową scenografię oraz profesjonalnych animatorów.

Polski Program Kosmiczny – Rekrutacja


Wszyscy śmiałkowie mogą sprawdzić swoje siły i możliwości w szeregu testów przygotowanych przez członków zespołu Polskiego Programu Kosmicznego. Niezwykłe konkurencje przygotowane zostały w jednym celu – wyłonienia nowego Mirosława Hermaszewskiego i powrót Polski w kosmos. Tym razem na stałe!

Uczestnicy dostają krótką instrukcję wraz z kartą rekruta. Karta zawiera informacje o dostępnych w formule open space stanowiskach PPK. Po podejściu do aktywności uczestnicy zostaną wprowadzeni w zasady danej gry a po jej zakończeniu otrzymają informację zwrotną i odpowiednią nagrodę. Wśród zadań pojawią się wyzwania logiczne, zręcznościowe, kreatywne i fabularne. Z szerokiego katalogu na etapie przygotowawczym wybierzemy te pasujące najlepiej do potrzeb zespołu i jego poczucia bezpieczeństwa.

Zależnie od wielkości grupy dla graczy dostępne będą specjalne zadania zespołowe. Każde z nich wymagać będzie zebranie odpowiednio dużej grupy zawodników (5-8-12 itd.). Po zebraniu tej liczby osób gracze rozpoczynają wykonywanie dodatkowej misji. Zadania będą miały na celu pobudzenie w zespole ducha kooperacji. Na koniec gry ogłoszone zostaną wyniki a najlepsi kandydaci otrzymają specjalne medale i przypinki pamiątkowe.

Czas trwania: 45-90min
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 10-90
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy
Czas trwania: 45-90min
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 10-90
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy

Wigilia Firmowa

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami Gamma Discover dotyczącymi firmowych Andrzejek. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

INDOOR NA ZIMĘ

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

OUTDOOR NA ZIMĘ

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej. Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

Warsztat piwny - Beerscape

Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

WARSZTATY IM PRO

W świecie nieustającej zmiany nawet najlepiej przygotowani muszą improwizować.  Metoda „Im Pro” bazuje na budowaniu zaufania do siebie, swojej intuicji i przygotowuje do szybkiej reakcji na każdą ewentualność.  Uczestnicy uczą się wykorzystywać swoje zasoby, talenty,  przełamywać...

Mini team building

Mini team building jest odpowiedzią na trend kompaktowych, poręcznych rozwiązań. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z klientami. Zajmują nawet ok. 60 minut, ale są zapamiętane na dużo dłużej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane