Gamma Discover

Edutainment w Polsce

Gamma Discover jest częścią firmy szkoleniowej Gamma. Inteligentny team builing, edutainment - w założeniu miały uzupełniać tradycyjne szkolenia. Teraz okazuje się, że są organizacje, grupy pracownicze dla których edutainment jest rozwiązaniem pierwszego wyboru. Edutainment przestał być rozwiązaniem wyłącznie szkoleniowych – jest stosowany w onboardingu, employer branindingu, zastępuje klasyczne eventy team builidngowe, staje się co raz silniejszym i znaczącym trendem. Zapraszamy do pierwszego z cyklu pokazów edutainmentowych – tym razem VR oraz Star Wars.

Informacje organizacyjne

Miejsce :
Siedziba firmy Gamma : ul. Mysłowicka 15 01-612 Warszawa

Termin :
2 lutego 2017 roku (czwartek)

Agenda:
9.00-9.30 – przywitanie i poranna kawa
9.30-12.00 – pokaz VR edutainment’u
12.00-13.00 – lunch
13.00-15.30 – pokaz Star Wars edutainment’u
15.30 – zakończenie wydarzenia

Projekt Star Wars (w proporcjach 75% education, 25% entertainment)

W trakcie samplingu przyjrzymy się różnym zachowaniom liderów, które są obecne w organizacjach – z wykorzystaniem charakterystyk bohaterów sagi i fragmentów filmowych. Pomocny będzie w tym Barometr Równowagi – narzędzie stworzone w nawiązaniu do filmowej historii, gdzie kluczem jest odnajdowanie „złotego środka” po to, aby systemy i organizacje mogły działać w najbardziej skuteczny dla siebie sposób. Uczestnicy naszego spotkania będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z autorskim ujęciem tematu zarządzania i patrzenia na organizacje przez pryzmat „Gwiezdnych Wojen”, ale będą mogli też poznać i doświadczyć w praktyce autorskich narzędzi, umożliwiających projektowanie kierunku pożądanych zmian, wdrażania konkretnych usprawnień i rozwijania potencjału ludzi - z indywidualnej perspektywy każdego uczestnika i aktualnej sytuacji w jego organizacji. Nie zabraknie przy tym dobrej zabawy.
Zapraszamy – i niech Moc będzie z Wami!

Projekt VR ( w proporcjach (35% education, 65% entertainment)

Wirtualna rzeczywistość (VR) w edutainment. Pionierskie wydarzenie na rynku szkoleniowym umożliwi Państwu wypróbowanie możliwości połączenia edukacji z rozrywką świata wirtualnego i realnego. Realne fantomy, wirtualny księżyc, autorski software i ocullus – to wszystko sprzęgnięte w spójną całość da uczestnikom unikalne doświadczenie – ciekawe na poziomie osobistym, dające inspiracje w obszarze HR. W tym projekcie efektywność i efektowność spotykają się w jednym miejscu i czasie. Jak w każdym projekcie edutainmentowym również tu proporcje pomiędzy rozrywką i nauką są ruchome – dla kontrastu projektu Star Wars’owego przesunęliśmy akcenty bardziej w kierunku entertainment. Uczestnicy będą mieli czas i możliwość zastanowić się w jakich procesach HR i do realizacji jakich celów warto stosować ten projekt oraz edutainment w ogóle.

Patroni medialni

Zapraszamy do udziału w pokazie!


*wymagane
 
Wersja: Indoor Outdoor
602 782 877
michal.wasilewski@gammadiscover.pl
formularz kontaktowy
Wersja: Indoor Outdoor
602 782 877
michal.wasilewski@gammadiscover.pl
formularz kontaktowy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@gammadiscover.pl
*wymagane