Gamma Discover

Proponujemy Państwu warsztat warzenia piwa, jako nowoczesną formę teambuilding’u, która w niecodzienny sposób zacieśni relacje między pracownikami, wzmocni ich umiejętności komunikacyjne oraz  w atmosferze kreatywności i wspólnego osiągania celu jakim będzie produkcja spersonalizowanego złocistego trunku, utrwali mechanizmy współpracy i współodpowiedzialności za osiągnięty rezultat.

Beerscape


Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Uczestnicy zostają zamknięci w salach z których ich zadaniem będzie się wydostać. Sukces umożliwi im wyłącznie współdziałanie,  dzielenie się odkrytymi wskazówkami   i informacjami oraz proaktywne dążenie do celu.  Wszystko to co uczestnicy znajdą w tajemnych skrzynkach i szkatułach będzie stanowiło fragmenty tajemnego przepisu warzenia piwa i składniki do przygotowania eliksiru szczęścia.

Pod okiem  dwóch pasjonatów chmielowego trunku uczestnicy nauczą się zasad warzenia, doboru surowców i kompletowania niezbędnego sprzętu.   

Efekt WOW to  prezent w postaci spersonalizowanych butelek piwa wytworzonych przez uczestników, który po zakończeniu okresu fermentacji(ok 25-30 dni)  będzie przekazany naszym dzielnym browarnikom.  W trakcie warsztatu jednym z zadań browarników będzie przygotowanie etykiet na butelki z logiem  klienta.

Wydarzenie  do którego Państwa zapraszamy jest wyjątkowe z uwagi na  możliwość rozkoszowania się niezwykłym smakiem złotego trunku, a wspomnienie  wirujących nut zapachowo - smakowych słodkiej żurawiny, świerku czy esencjonalnego cynamonu  na lata pozostanie niesamowitym wspomnieniem tych wspólnie spędzonych chwil.

Prowadzący


Filip Kowalewski
Ekspert w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej automatyzujący procesy technologiczne produkcji w największych browarach Europy środkowej i wschodniej, a prywatnie domowy browarnik oraz koneser piwa. Połączenie tych światów dało mu możliwość na stworzenie grupowych warsztatów piwnych, które opierają się na procesie warzenia złotego trunku, podczas których wyjątkową wagę przykłada się  do procesów zachodzących między ludźmi.Filip Guilherme
Poprzez pracę w agencji kreatywnej związany z branżą piwną od początku Piwnej Rewolucji w Polsce. Uczestniczył w procesie kreacji marek w polskim krafcie, współpracując ze znanymi na rynku browarami rzemieślniczymi i regionalnymi. Piwowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnik i laureat konkursów piwowarskich. Piwo to jego pasja, której poświęca bardzo dużą część swojego czasu. Warzy i tworzy nowe receptury, na które pomysłów ma niezliczoną ilość.


Czas trwania: 3-6h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 3-20
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy
Czas trwania: 3-6h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 3-20
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy

Warsztaty i pokazy kulinarne

„Gotowanie to muzyka XXI wieku” – jest trendy, budzi emocje, zbliża ludzi. Utytułowani szefowie kuchni, trenerzy edutainmentowi i szczypta know-how tworzą przepis na warsztaty, spotkania i team buildingi kulinarne – widowiskowe w formie, przemyślane w treści.

Lego Universum

Lego oznacza „baw się dobrze”. W świecie Lego dobra zabawa skłania do współpracy, innowacji, wymiany doświadczeń, podejmowania prób i zaangażowania. Projekty osadzone w Lego Uniwersum mają ogromy pozytywny ładunek emocjonalny oraz dają przestrzeń do eksperymentowania i...

Edutainment - BĄDŹ JAK JAMES BOND!

Jak wykorzystać swoje zasoby w zmaganiach z zaskakującą rzeczywistością.Largo: “Do you lose as gracefully as you win?”James Bond: “I don’t know, I’ve never lost.”(z filmu “Nigdy nie mów nigdy”)James Bond to ikona współczesnej popkultury. Jest to...

Warsztat piwny - Beerscape

Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

WARSZTATY IM PRO

W świecie nieustającej zmiany nawet najlepiej przygotowani muszą improwizować.  Metoda „Im Pro” bazuje na budowaniu zaufania do siebie, swojej intuicji i przygotowuje do szybkiej reakcji na każdą ewentualność.  Uczestnicy uczą się wykorzystywać swoje zasoby, talenty,  przełamywać...

Mini team building

Mini team building jest odpowiedzią na trend kompaktowych, poręcznych rozwiązań. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z klientami. Zajmują nawet ok. 60 minut, ale są zapamiętane na dużo dłużej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane