Gamma Discover

Project Manager

Gamma Discover szuka Project Managera!

KILKA FAKTÓW O NAS

  • 1 miejsce w Rankingu Głównym Firm Szkoleniowych w rankingu Gazety Finansowej (2016)
  • 2 miejsce w rankingu popularności wśród uczestników – Ranking Szkoleniowy (2014)
  • 2 miejsce w konkursie „liczą się efekty” Instytut Badania Edukacji
  • Gamma Discover zajmuje się team buildingami, edutainmentami, projektami integracyjnymi

3 ZADANIA PM’A

  • Zarządzanie zespołem animatorów, koordynowanie wydarzeń integracyjnych na miejscu
  • Tworzenie propozycji dla klienta – na bazie obecnych rozwiązań oraz kreowanie nowych
  • Obsługa sprzedażowa lead’ów przychodzących

JAK WYGLĄDA PRACA W GAMMIE i GAMMIE DISCOVER?

  • Wszyscy są zorientowani na wynik – ale każdy dostaje zasoby i wsparcie, aby go uzyskać (marketing, wsparcie merytoryczne, peer 2 peer – współpraca kolegów i koleżanek z działu)
  • Na 500 m2 pracuje 50 osób w 8 działach – wszystkich łączy zaangażowanie i właścicielskie podejście do przyszłości firmy
  • „Stay hungry” – pomimo wysokich lokat w rankingach wciąż chcemy więcej – rozwijamy się i podnosimy sobie poprzeczkę  w każdym obszarze (nowe produkty, nowe kanały komunikacji z klientami, nowe layouty, narzędzia wsparcia sprzedaży)
  • Co roku sprzedajemy więcej o 30-40% - warto brać udział w projekcie, który działa :)
  • Bliski kontakt z Zarządem daje możliwość realnego wpływu na kształt firmy, strategię i procesy firmowe
  • Ogromny potencjał cross sellingu - otrzymywanie tzw. leed’ów z działu e-commerce,  szkoleń otwartych i działu wsparcia sprzedaży
  • Wsparcie asystenta działu sprzedaży w czynnościach organizacyjnych związanych ze sprzedażą
  • Wiele dróg – jeden cel – każdy pozyskuje nowych Klientów i każdy decyduje w jaki sposób (networking, cold call, social media, content marketing – do wyboru)

NASZE OCZKIWANIA?

  • Kompetencje – doświadczenie przynajmniej w dwóch z trzech obszarów zadań PM’a
  • Postawa – zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności,  granie do jednej bramki
  • Flow - czerpanie przyjemności z pracy, kreowanie dobrej atmosfery

UWAGA!

Jeżeli nasza wizja i realizacja biznesu jest Ci bliska, uznajesz ją za atrakcyjną zapraszamy do złożenia aplikacji. Swoje CV prosimy przesyłać na adres: biuro@gammadiscover.pl

PROSIMY O ZAŁĄCZNIE KLAUZULI:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@gammadiscover.pl
*wymagane