Gamma Discover
https://www.gammadiscover.pl/uploads/images/topy//edutaiment_main_top3.jpg 00
Gwiezdne Wojny
Gwiezdne Wojny

„May the Force Be With You” – nowatorski projekt edutainment’owy, opracowany na kanwie sławnej sagi filmowej „Gwiezdne Wojny”. Idealnie sprawdzi się dla otwartych, ambitnych, nastawionych na rozwój i poszukujących nowych koncepcji menedżerów, liderów i ekspertów.

BĄDŹ JAK JAMES BOND!
BĄDŹ JAK JAMES BOND!

Jak wykorzystać swoje zasoby w zmaganiach z zaskakującą rzeczywistością.Largo: “Do you lose as gracefully as you win?”James Bond: “I don’t know, I’ve never lost.”(z filmu “Nigdy nie mów nigdy”)James Bond to ikona współczesnej popkultury. Jest to fikcyjna postać brytyjskiego szpiega stworzona przez pisarza Iana Fleminga i seria filmów, których postać ta jest głównym bohaterem.

EDUTAINMENT  CZYLI ROZRYWKA EDUKACYJNA
EDUTAINMENT CZYLI ROZRYWKA EDUKACYJNA

Czym jest edutainment?Edutainment to termin powstały z połączenia dwóch pojęć – edukacji (education) i rozrywki (entertainment).

EDUTAINMENT TRAINER ACADEMY
EDUTAINMENT TRAINER ACADEMY

Akademia uczy jak projektować i realizować projekty edutainmentowe. Edutainment dostarcza uczestnikom autentyczne i atrakcyjne doświadczenie, aby je powiązać z realizacją celów rozwojowych – na poziomie kompetencji, przekonań, wartości firmowych. Inteligentne projekty w wydaniu ETA® to odpowiedź na oczekiwania pokolenia Y, Z, wyzwania employer brandingu oraz potrzeby uczestników, wobec które tradycyjne szkolenia nie przynoszą rezultatów.

5 lat
Doświadczenia
459
Imprez
3628
Godzin

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane