Gamma Discover
https://www.gammadiscover.pl/uploads/images/topy//eta_banner_rocketman1.jpg 00
JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?
Gamma Discover specjalizuje się w inteligentnych projektach. Wraz ze wzrostem zapytań i realizacji edutainmentowych zaczęliśmy poszukiwać większej liczby trenerów do współpracy. Ku naszemu zaskoczeniu... nie znaleźliśmy ich wielu. Zaczęliśmy przygotowywać trenerów szkoleń miękkich do prowadzenia naszych discover’ów.  Tak zrodził się pomysł na Edutainment Trainer Academy®.
 
CZYM JEST EDUTAINMENT?
Edutainment to termin powstały z połączenia dwóch pojęć – edukacji (education) i rozrywki (entertainment). Wydarzenie edutainmentowe projektowane jest w taki sposób, aby uczestnicy otrzymali intensywne, atrakcyjne doświadczenie, które stanie się fundamentem pod realizację takich celów rozwojowych, jak:
 •  wzmacnianie kompetencji,
 •  zmiana postaw,
 •  dostarczenie nowej wiedzy,
 •  wspieranie wartości firmowych.
 
EDUTAINMENT JAKO AKTUALNY TREND HR
Przez ostatnie dekady sektor rozwoju osobistego opierał się w głównej mierze na szkoleniach  i warsztatach. Niemniej jednak w dobie swobodnego dostępu do wiedzy coraz większą popularnością cieszą się inicjatywy łączące realne doświadczenie z przyswajaniem nowych kompetencji. Reprezentanci działów HR, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników, szukają niestandardowych rozwiązań szkoleniowych, które zagwarantują uczestnikom rozwój poprzez udział w niezapomnianych i niestandardowych inicjatywach szkoleniowych.
Edutainment znakomicie wpisuje się w te potrzeby – wychodząc poza sale szkoleniowe, w doskonały sposób kreuje środowisko, w którym uczestnicy realizowanych projektów na własnej skórze mogą poczuć istotę przekazywanych treści.
Faktem jest, że realizacje z gatunku edutainment rządzą się odmiennym procesami grupowymi niż standardowe warsztaty, dlatego też wymagają od trenerów szerokiej wiedzy z zakresu procesów grupowych, komunikacji wpływu, umiejętności motywowania oraz omówień opartych na dynamice zespołowej.
 
EDUTAINMENT JAKO KLUCZOWE NARZĘDZIE TRENERSKIE, GDY:
 • Doświadczeni pracownicy są zmęczeni tradycyjnymi szkoleniami, a  jednocześnie istnieje potrzeba dalszego rozwoju ich kompetencji.
 • Istnieje potrzeba zmiany postaw, zachowań i motywacji  – w sytuacjach, gdy pracownicy mają duże umiejętności, ale nie stosują ich w praktyce.
 • Planowane jest spotkanie integracyjne, które poza funkcjami integracyjnymi ma wnieść realną wartość do życia pracowników w postaci inspiracji, motywacji oraz praktycznych narzędzi wzmacniających ich kompetencje w wybranych obszarach.
 • Należy wzmocnić wizerunek firmy jako pożądanego pracodawcy (employer branding).
 • Tradycyjne formy szkoleniowe przestały pełnić funkcję nagrody.
 
DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST AKADEMIA ETA®?
Firma szkoleniowa Gamma wraz z brandem edutainmentowym Gamma Discover zaprasza do udziału w Akademii następujące grupy zawodowe:
 • Trenerzy – którzy chcą poszerzyć zakres realizowanych działań o projekty edutainmentowe.
 • Specjaliści i menedżerowie HR – uczestnictwo w Akademii pozwoli projektować wydarzenia edutainmentowe i efektywnie włączać je do polityki rozwojowej w organizacji.
 
CELE AKADEMII ETA®:
Program kursu został stworzony z myślą o następujących celach:
 • Projektowanie wydarzeń edutainmentowych – każdy uczestnik nauczy się kreować spotkania rozwojowe w atrakcyjnej formie (fun factor) oraz łączyć je z omówieniami rozwojowymi (smart factor).

 •  Kreowanie projektów rozwojowych w oparciu o  standardy edutainmentowe –  inteligentne projekty rozwojowe to standard rynkowy o różnorodnym zastosowaniu – uczestnicy będą potrafili kreować oraz prowadzić uniwersalne moduły i łączyć je z innymi działaniami rozwojowymi.

 • Wkomponowanie edutainmentu do polityki rozwojowej firmy – uczestnicy nauczą się definiować sytuacje, w których edutainment jest optymalnym narzędziem do realizacji polityki HR w firmie.
Program ETA®
Program ETA®

Na Akademię składa się pięć zjazdów, podczas, których uczestnicy rozwiną w sobie umiejętności związane z: projektowaniem edutainmentów, prowadzeniem realizacji dla mniejszych i większych grup, koordynowaniem i wykorzystywaniem potencjału zespołu wspierającego. Akademia rozwija umiejętności improwizacyjne, uważność i świadome zarządzaniem procesem w dużych grupach.

Trenerzy prowadzący Akademię
Trenerzy prowadzący Akademię

Edutainment jest w Polsce nowym zjawiskiem. Tylko nieliczni trenerzy mogą legitymować się doświadczeniem liczonym w setkach realizacji tego typu. Zebraliśmy najlepszych i to właśnie oni będą dbali o to, aby Akademia nie była klasyczną szkołą trenerską. To dzięki nim uczestnicy wyjdą z umiejętnościami  pozwalającymi na projektowanie i realizowanie własnych edutainmentów.

Terminy, logistyka, cena
Terminy, logistyka, cena

Tu zamieściliśmy informacje dla wszystkich tych, których przekonuje warstwa merytoryczna i emocjonalna naszego przedsięwzięcia. Wierzymy, że edutainment będzie pełni co raz ważniejszą rolę w procesie rozwoju pracowników. Zapraszamy do poznania szczegółów logistycznych i czasowych oraz  do kontaktu z project managerem Akademii.

5 lat
Doświadczenia
459
Imprez
3628
Godzin

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane