Gamma Discover
https://www.gammadiscover.pl/uploads/images/topy//sladami_miejskich_partyzantow.jpg 00

LARP-y są podobne do improwizowanej sztuki teatralnej. Reżyser i scenarzysta w jednej osobie, zwany Larpmasterem jest jedyną osobą, która zna scenariusz w całości. Reszta uczestników staje się aktorami – wciela się w swoje postacie i odgrywa przydzielone im role w tworzonej wspólnie historii. To, co mówią, jest traktowane jako wypowiedzi prowadzonych przez nich postaci, a to, co robią  jako akcje postaci. Aktorski aspekt gry stanowi trzon podejmowania decyzji, ponieważ gracze podejmują je na podstawie rysów psychologicznych odgrywanych przez nich postaci, a czasami także w oparciu o jasno określone cele. 

ZASTOSOWANIE: cele, możliwe do zrealizowania dzięki uczestnictwu w LARP-ach mogą być w pełni powiązane z celami biznesowymi realizowanymi przez uczestników na co dzień. Zazwyczaj są to: wzmocnienie umiejętności wyznaczania celów grupowych, ustanawianie priorytetów w obliczu otaczającego chaosu oraz szumu informacyjnego, delegowanie zadań, twórcze generowanie rozwiązań, team building i efektywna współpraca oraz pro aktywne wychodzenie z inicjatywą.


Oferowane przez nas LARP-y wyszły spod mistrzowskiego pióra JAKUBA ĆWIEKA – najbardziej utalentowanego i uznanego pisarza fantasy młodego pokolenia, laureata prestiżowej Nagrody im. Janusza A. Zajdla roku 2011, do której był nominowany dziewięciokrotnie.

Aktualnie jako jedyni na rynku proponujemy gry integracyjne i LARP-y oparte na twórczości Jakuba. Atrakcyjnym uzupełnieniem oferty jest możliwość otrzymania książek, z osobistą dedykacją autora. Możliwy jest również osobisty udział Jakuba Ćwieka w projektach.

Portfolio Naszych Realizacji:

Akcja ratunkowa
Akcja ratunkowa

Zadanie polega na odnalezieniu i uratowaniu „rannych” turystów. Doskonała orientacja w terenie, konieczność współpracy i presja czasu to tylko nie liczne wyzwania oczekujące na uczestników.

Orienting - zmysł orientacji
Orienting - zmysł orientacji

Planowanie działań, wyznaczanie celów, komunikacja, współpraca, tropienie, odnajdywanie skrawków informacji i realizacja licznych aktywności czekają na uczestników niniejszej gry.

Meandry PRL-u
Meandry PRL-u

W duchu czynu społecznego należy odnaleźć oraz zdemaskować działalność imperialistycznych podżegaczy. Zadanie możliwe do wykonania tylko przy pełnym wsparciu, wymianie informacji i efektywnej alokacji zasobów.

Reaktor jądrowy
Reaktor jądrowy

Zadanie polega na zdobyciu toksycznej substancji, która jest w stanie zapobiec globalnej katastrofie. Całość rozgrywa się pod ogromną presją czasową.

Śladami miejskich partyzantów
Śladami miejskich partyzantów

Poznaj swoje miasto oraz historię partyzanckich dokonań w trakcie II Wojny Światowej. Podejmij wyzwania, z jakimi musieli mierzyć się ówcześni herosi.

5 lat
Doświadczenia
459
Imprez
3628
Godzin

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane