Gamma Discover
Mowy motywacyjne, inspiracyjne i Powerspeech w wykonaniu Gammy Discover mogą pełnić różne role:

  • Wydarzenie motywacyjno-rozwojowe – nasi mówcy odwołując się do swoich barwnych i unikalnych doświadczeń (np. pierwsze na świecie oznaczenie źródeł Amazonki, odkrycie Bałtyckiego Titanica etc.)  dają impuls do zmiany postaw (m.inn. współodpowiedzialność, odporność na porażki i gotowość przekuwania ich w sukces, otwartość na zmianę etc.). Jednocześnie w modelu 70/20/10 powstały w ten sposób impuls zostanie utrwalony przez follow up
  • Moduł otwierający cykl szkoleniowy – wystąpienie na dużym pułapie energetycznym zbuduje w uczestnikach zaangażowanie do przedsięwzięcia, motywację do rozwoju oraz podniesie rangę projektu
  • Zwieńczenie działań szkoleniowych – Powerspeech silnie oddziałujący na poziomie przekonań utrwali motywację do wdrożenia w praktykę nowych umiejętności
  • Mowa motywacyjna + warsztat – dla mniejszych, wybranych grup. Mowy inspiracyjne stają się klamrą spinającą warsztat. W trakcie warsztatu uczestnicy pracują na poziomie własnych doświadczeń, refleksji i praktyki zawodowej.
Mowy motywacyjne dzięki swojej specyfice pozwalają słuchaczom zwiększyć motywację do działania w przestrzeni zawodowej i osobistej oraz stworzyć lub doprecyzować posiadane już cele dla podwyższenia swojej efektywności. Wiedza i osobiste doświadczenia naszych mówców przekazywane w sposób nieszablonowy i zapadający w pamięć umożliwiają zidentyfikowanie zarówno obszarów wymagających zmiany jak i innowacyjnych możliwości stojących przed firmą. Wszystko to przekłada się na większe zaangażowanie pracowników w życie firmy, a co za tym idzie – lepsze efekty. Nasi wyjątkowi mówcy inspirują i mobilizują, stawiając sobie za zadanie obudzenie w każdym drzemiącego w nim potencjału motywacji, zaangażowania i pewności własnej skuteczności - a to tylko część korzyści, jakie przynosi mowa motywacyjna.

Model 70/20/10 – zgodnie z badaniami Brinkerhoffera skuteczność wszelkich działań rozwojowych powinna być wzmacniana poprzez wsparcie peer-2-peer uczestników (20%) oraz zadania wymagające nowopoznanych umiejętności (70%).  Nasze mowy motywacyjne mają przypisane rekomendowane działania wzmacniające efekt wystąpień.


Co wyróżnia mowy motywacyjne Gamma Discover?

  • konwencja Stand up comedy, dzięki której omawiane treści na długo zapadają w pamięć słuchaczy
  • charyzma prowadzących
  • tematy omawiane w sposób otwierający słuchaczy na zmianę postaw
  • dystans i wysoka dawka humoru zwiększająca zaangażowanie słuchaczy
  • inspirują, a nie nauczają

Sylwetki naszych mówców:

 
Marcin Juchniewicz - Psycholog, mówca motywacyjny, trener, coach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik – głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej, aktor, pomysłodawca i współtwórca cyklu warsztatów łączących psychologię z wyzwaniami dnia codziennego: „Komunikacja bez tajemnic”, „Zarządzanie sobą w zmiennym środowisku”, „Miejski Survival”. Specjalista ds. procesów grupowych,  komunikacji wpływu oraz rozwoju osobistego. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej Trainers Essential Skills, wykładowca Francuskiego Instytutu Zarządzania na studiach MBA.
W trakcie swojej 15 letniej pracy zawodowej wyspecjalizował się w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych, dedykowanych pracownikom na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 400 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym, a także przeprowadził ponad 1 000 godzin indywidualnych sesji coaching’owych.
 

Piotr Cieszewski - Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska. W roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Trener przywództwa, oraz jeden z najlepszych mówców motywacyjno- inspiracyjnych w Polsce. Jego przemówienia  i szkolenia to mieszanka wiedzy, doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji.  W 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników.
Razem z pracownikami oddziału zrealizował w Polsce 70 inwestycji drogowych i mostowych - kontrakty od 1 mln do ponad 100 mln zł. W ramach tej korporacji, jako pierwszy dyrektor w Polsce awansował na stanowisko project managera kobietę, a jego oddział osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.


Krzysztof Pilarczyk - Mówca, facylitator i trener od 1994 roku. Od 24 lat związany z różnymi obszarami życia biznesowego. Menedżer, trener, przedsiębiorca, twórca programów szkoleniowych. Uczestniczył w projekcie tworzenia i organizowania  pierwszego w Polsce nowoczesnego centrum handlowego Bogusz Center w Warszawie. Pracował jako Country Sales Manager w kanadyjskim wydawnictwie Tormont, gdzie współtworzył sieć nowych kanałów dystrybucji kategorii premium. Był interim menedżerem Inter-Dec College w Montrealu. Od 1994 roku związany z branżą szkoleń biznesowych. Zarządzał wysokobudżetowymi projektami szkoleniowym dla firm z branż energetycznej, przemysłowej, IT i sektora finansowego.  
Jest autorem szkoleń z zakresu budowania zaangażowania i motywacji pracowników, zarządzania różnorodnością w organizacji, zarządzania wiekiem, tworzenia kultury współodpowiedzialności, wprowadzania zmian oraz przywództwa opartego o koncept Positive Organisational Scholarship.
Opracowany przez niego program szkolenia Top Manager został zakupiony w 2011 roku przez jedną z największych międzynarodowych firm szkoleniowych i jest obecnie realizowany w 90 krajach na świecie. W swoich programach wykorzystuje metody i narzędzia menedżerskie  i motywacyjne takie jak metoda Crash Meeting, Manifest Menedżera na Ciężkie Czasy, Detoks Motywacyjny i inne.
       

 
Anna Kazakow - Trener, coach i mówca motywacyjny. Od ponad 15 lat wspiera Klientów biznesowych w procesach rekrutacyjnych. Od 9 lat prowadzi szkolenia i warsztaty, a cztery lata temu dołączyła do grona coachów i dzieli swoją pasję pomiędzy pracę z grupami, a indywidualne spotkania. Obok pracy warsztatowe, prowadzi także prelekcje, głównie z tematyki Pokolenia X, Y, Z.
Specjalizuje się w szkoleniach, w których jest miejsce na proces grupowy oraz wspólne dochodzenie do rozwiązań, takich jak komunikacja interpersonalna, asertywność, budowanie tożsamości zespołu, rozwiązywanie konfliktów, motywowanie, delegowanie, zarządzanie zmianą, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, szeroko pojęte przywództwo oraz kreatywność  w biznesie. Wspiera też swoich klientów z branży farmaceutycznej w tzw. twardych szkoleniach ucząc i doskonaląc ich techniki sprzedaży. Jako przeciwwagę dla działań w sferze biznesu chętnie tworzy warsztaty rozwojowe.
Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu, Szkoły Coachów oraz Szkoły Mediacji Grupy TROP. Ukończyła 10 edycję Szkoły w ramach Grupy TROP oraz kurs facylitacji w Berlinie prowadzony przez szwajcarską firmę Towers Perrin. Posiada także certyfikat Coacha Grupy TROP.

 
Renata Brukiewicz - Praktyk biznesu z 20 letnim doświadczeniem zawodowym  na stanowiskach różnych szczebli. Pracę rozpoczęła w 1993 roku w dziale obsługi klienta. Przez te lata miała okazje przejść wiele stanowisk i poznać różne obszary kompetencji. 13 lat koordynowała pracę oddziałów rozproszonych terytorialnie.
Obecnie trenerka - inspiratorka - konferansjerka. Kreatorka marki i dobrego stylu w biznesie (Savoir Vivre).
Członek Rady Ekspertów Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan. Ekspert  w obszarach, zarządzania oraz kształtowania wizerunku.  Jako trener współpracuje indywidualnie z firmami różnych branż, jak i  z kilkoma firmami szkoleniowymi. Od trzech lat jest trenerem ds. komunikacji w Poznańskim Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości. Współpracuje także z organizacją Dress for Success oraz wspiera aktywizację osób niepełnosprawnych.
Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności miękkich dla kadry średniego i wyższego szczebla. W swojej pracy wykorzystuje metody warsztatowe, treningowe i coachingowe. Zachęca do wdrażania zmian w obszarach, w których podobno „nie da się”. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 2000 godzin.


 
 Marcin Jamkowski - Dziennikarz, filmowiec i fotograf specjalizujący się  w tematach wyprawowych, popularnonaukowych  i eksploracyjnych. Nurek i wspinacz. Studiował chemię w Warszawie, a reżyserię, scenopisanie i produkcje filmową na Harvardzie i MIT. Wiceprezes Oddziału Polskiego The Explorers Club. Mówca na konferencji TEDx.
Były Redaktor Naczelny magazynów National Geographic Polska i NG Traveler. Ambasador marki Canon. Autor dwóch książek o tematyce nurkowej i eksploracyjnej („Duchy z głębin Bałtyku”, „'Stary', młodzi i morze”) i współautor dwóch kolejnych. W 2004 roku Marcin został kierownikiem międzynarodowej wyprawy nurkowej National Geographic na bałtycki wrak okrętu „Steuben”. Jego reportaż z ekspedycji opublikowano na okładce magazynu National Geographic w ponad 20 językach na świecie.
Czas trwania: 30min – 1,5 h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 15-500
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy
Czas trwania: 30min – 1,5 h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 15-500
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy

INTELIGENTNY TEAM BUILDING

Oczekuj więcej od outdooru! Gamma Discover dostarcza inteligentych rozwiązań team buildingowych. Uczestnicy doświadczają podczas integracji efektu WOW! i efektu AHA!. Inteligentny team building to widowiskowa, atrakcyjna forma wspierająca realizację celów rozwojowych– wszystko w formacie smart –...

GRY SCENARIUSZOWE I LARPY

Team building wg scenariuszy pisanych przez autorów  fantasy.  Storytelling, improwizjacja, teatr wyobraźni w spotkaniu integracyjnym. LARP – Live Action Role Playing to aktywność łącząca w sobie grę i sztukę. Uczestnicy wspólnie tworzą, odgrywają i przeżywają opowieść....

SZTUKI KORPORACYJNE

Grupa pracowników pod opieką specjalistów przygotowuje się i odgrywa na scenie teatru  przedstawienie, którego scenariusz jest zbudowany na bazie wartości firmowych / misji i wizji firmy / kluczowych kompetencji / innych elementów tworzących tożsamość firmy. Projekt...

ATRAKCJE TEMATYCZNE

Proponujemy nowe i sprawdzone formaty integracji wieczornych. Udana integracja to zarówno aktywności team builidingowe jak również atrakcje wieczorne, które dostarczają pozytywnych i przyjemnych emocji i sprawiają, że wydarzenie zostaje w pamięci na długo.  Prezentowana lista to...

MOWY MOTYWACYJNE

Nasi mówcy są charyzmatyczni i mądrzy życiowo i biznesowo. Wiedzą kiedy naładować odbiorców energią, a kiedy pobudzić do refleksji.  Mowy motywacyjne i inspiracyjne dzięki swojej specyfice pozwalają słuchaczom zwiększyć motywację do działania w przestrzeni zawodowej i...

GRY KOMPOZYTOWE

Gry kompozytowe wzięły swoją nazwę od kompozytu powstającego z wielu różnych warstw. Mechanika naszych gier łączy wiele formatów grywalizacji, szkoleń i eventów w spójną i atrakcyjną całość. Uczestnicy zanurzeni w zaprojektowany przez nas świat znakomicie się...

EDUTAINMENT

Edutainment to termin powstały z połączenia dwóch pojęć – edukacji (education) i rozrywki (entertainment). Wydarzenie edutainmentowe projektowane jest w taki sposób, aby uczestnicy otrzymali intensywne, atrakcyjne doświadczenie, które stanie się fundamentem do realizacji celów rozwojowych. Jest...

VR (wirtualna rzeczywistość) w szkoleniu i na integracji

Przebywanie w świecie wirtualnym jest przyjemne same w sobie. Powiązanie zadań wirtualnych z rzeczywistym, aktywności zgrywalizowane i takie, które mobilizują do współpracy sprawiają, że wydarzenie w pełni angażuje uczestników. Dostarczone w ten sposób doświadczenie jest intensywne,...

Warsztaty i pokazy kulinarne

Smacznie, energetycznie i z pomysłem! Team building kulinarny prowadzi charyzmatyczny Chef kuchni wraz z trenerem um. miękkich.Uczestnicy poznają techniki gotowania, łączenia smaków, nowe przepisy…. Wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania – w zaskakującej formie...

Lego Universum

Lego oznacza „baw się dobrze”. W świecie Lego dobra zabawa skłania do współpracy, innowacji, wymiany doświadczeń, podejmowania prób i zaangażowania. Projekty osadzone w Lego Uniwersum mają ogromy pozytywny ładunek emocjonalny oraz dają przestrzeń do eksperymentowania i...

Escape room

Escape Roomy to nowa forma rozrywki, która podbija rynek integracji i team buildingu. Gry typu escape są odpowiedzią na nowe podejście w modelu zarządzania jakim jest 3 C Managment oraz rozwijają najważniejsze kompetencje XXI wieku.

Mini team building

Mini team building jest odpowiedzią na trend kompaktowych, poręcznych rozwiązań. Nasze krótkie formy integracyjne znakomicie sprawdzają się jako uatrakcyjnienie tradycyjnego szkolenia, konferencji, spotkania z klientami. Zajmują nawet ok. 60 minut, ale są zapamiętane na dużo dłużej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane