Gamma Discover

Proponujemy Państwu warsztat warzenia piwa, jako nowoczesną formę teambuilding’u, która w niecodzienny sposób zacieśni relacje między pracownikami, wzmocni ich umiejętności komunikacyjne oraz  w atmosferze kreatywności i wspólnego osiągania celu jakim będzie produkcja spersonalizowanego złocistego trunku, utrwali mechanizmy współpracy i współodpowiedzialności za osiągnięty rezultat.

Beerscape


Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Uczestnicy zostają zamknięci w salach z których ich zadaniem będzie się wydostać. Sukces umożliwi im wyłącznie współdziałanie,  dzielenie się odkrytymi wskazówkami   i informacjami oraz proaktywne dążenie do celu.  Wszystko to co uczestnicy znajdą w tajemnych skrzynkach i szkatułach będzie stanowiło fragmenty tajemnego przepisu warzenia piwa i składniki do przygotowania eliksiru szczęścia.

Pod okiem  dwóch pasjonatów chmielowego trunku uczestnicy nauczą się zasad warzenia, doboru surowców i kompletowania niezbędnego sprzętu.   

Efekt WOW to  prezent w postaci spersonalizowanych butelek piwa wytworzonych przez uczestników, który po zakończeniu okresu fermentacji(ok 25-30 dni)  będzie przekazany naszym dzielnym browarnikom.  W trakcie warsztatu jednym z zadań browarników będzie przygotowanie etykiet na butelki z logiem  klienta.

Wydarzenie  do którego Państwa zapraszamy jest wyjątkowe z uwagi na  możliwość rozkoszowania się niezwykłym smakiem złotego trunku, a wspomnienie  wirujących nut zapachowo - smakowych słodkiej żurawiny, świerku czy esencjonalnego cynamonu  na lata pozostanie niesamowitym wspomnieniem tych wspólnie spędzonych chwil.

Prowadzący


Filip Kowalewski
Ekspert w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej automatyzujący procesy technologiczne produkcji w największych browarach Europy środkowej i wschodniej, a prywatnie domowy browarnik oraz koneser piwa. Połączenie tych światów dało mu możliwość na stworzenie grupowych warsztatów piwnych, które opierają się na procesie warzenia złotego trunku, podczas których wyjątkową wagę przykłada się  do procesów zachodzących między ludźmi.Filip Guilherme
Poprzez pracę w agencji kreatywnej związany z branżą piwną od początku Piwnej Rewolucji w Polsce. Uczestniczył w procesie kreacji marek w polskim krafcie, współpracując ze znanymi na rynku browarami rzemieślniczymi i regionalnymi. Piwowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnik i laureat konkursów piwowarskich. Piwo to jego pasja, której poświęca bardzo dużą część swojego czasu. Warzy i tworzy nowe receptury, na które pomysłów ma niezliczoną ilość.


Czas trwania: 3-6h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 3-20
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy
Czas trwania: 3-6h
Wersja: Indoor Outdoor
Uczestników: 3-20
602 782 877
michal.wasilewski@projektgamma.pl
formularz kontaktowy

Warsztaty i pokazy kulinarne

Team building kulinarny

Czy można grywalizować gotowanie? Można! Uczestnicy poznają techniki gotowania, łączenia smaków, nowe przepisy…. Wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania – w zaskakującej formie i w pozytywnych emocjach. Opcjonalnie możemy powiązać doświadczenie kulinarne z rozwojem...

Pokaz kulinarny

Utytułowani szefowie kuchni, pasja, widowiskowe dania – z jednej strony. Barwne opowieści, stand-up show, energia i charyzma prowadzącego – z drugiej strony. Całość daje kulinarny pokaz, który może stać się zwieńczeniem spotkania firmowego bądź samodzielnym wydarzeniem....

Warsztat kulinarny

Profesjonalna przestrzeń gastronomiczno-eventowa, profesjonalny szef kuchni, przepisy dopasowane do potencjału i umiejętności uczestników staną się fundamentem dla warsztatu uczącego technik i trików kulinarnych. W rezultacie pracy zespołu powstanie obiad dla wszystkich uczestników – często finezyjny i...

Firmowe świętowanie okazji

Firmowa wigilia, wielkanocne spotkanie, świętowanie sukcesu bądź spotkanie menedżerskie. Każda z tych okazji może zyskać poprzez odpowiednią oprawę kulinarną. Dobieramy do okazji rodzaj kuchni, format spotkania  (pokaz, warsztat, degustacja) chefa kuchni oraz studio kulinarne. Odpowiednie zaprojektowanie...

Warsztat piwny - Beerscape

Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@projektgamma.pl
*wymagane