Gamma Discover

Wybór dostawcy team buildingu z perspektywy działu HR

Wybór dostawcy team buildingu z perspektywy działu HR
zdjęcie - Wybór dostawcy team buildingu z perspektywy działu HR
Organizacja team buildingu to gra o wysoką stawkę. Jeśli wejdziemy na chwilę w buty decydenta w tej sprawie – zwykle HR manager’a to zobaczymy pod jaką presją dokonuje wyboru.  Organizuje spotkanie integracyjne dla całej firmy – od specjalistów po najwyższą kadrę kierowniczą. Jeżeli impreza się nie uda, zostanie nisko oceniona to naturalnie pojawią się pytanie o odpowiedzialność – „kto podejmował decyzję w tej sprawie?”, „kto wybrał firmę team buildingową, która tak spartaczyła nasz wyjazd integracyjny?”.


Wybór dostawcy team buildingu z perspektywy działu HRPod podobnym wyzwaniem stają HR manager’owie wybierając firmę szkoleniową. W rezultacie mogą odsiać ziarno od plew i mieć poczucie, że dokonali świadomego i racjonalnego wyboru. Nie ma jednak możliwości przeprowadzić samplingu imprezy integracyjnej czy team buildingu. Hr’owiec spotyka się z przedstawicielami dwóch – trzech firm specjalizujących się w spotkaniach integracyjnych i…. słucha tego co mają mu do powiedzenia. Na koniec dnia musi podjąć decyzję – kto był najbardziej przekonywujący, komu zaufać. To właśnie zaufanie jest tą walutą, która decyduje o biznesie w b2b – w przypadku wyboru firmy integracyjnej ta waluta jest wyjątkowo ważna – zwłaszcza pamiętając, że stawką po stronie decydenta jest jego reputacja w organizacji.

Business Development Manager’owie w Gammie Discover rozumiejąc proces – również od strony psychologicznej bardzo dbają o potrzebę bezpieczeństwa decydenta:

  • Gammie Discover pomaga fakt, że jest częścią firmy szkoleniowej Gamma – nr 1 na polskim rynku szkoleniowym

  • BDM’owie to nie zwykli handlowcy tylko osoby, które biorą udział w całym procesie związanym z team buildingiem – od zaprojektowanie, przez realizację i późniejsze omówienia

  • Dobrze przygotowane i rozpisane scenariusze (pod kątem aktywności, procesu, rozwiązań B i C) pozwalają zrozumieć Klientowi co tak naprawdę kontraktuje

  • Duża liczba realizacji, znane i uznane marki w portfolio uwiarygadniają przygotowywane propozycje

  • Podejście do tematy (WHY? HOW? WHAT?) sprawiają, że Klient czując się zaopiekowany podczas briefowania BDM’ów i PM’ów może założyć, że podobny standard dotyczy samych realizacji

  • Bogate portfolio, liczba, doświadczenie i charyzma trenerów sprawiają, że Klienci czują, że mogą powierzyć realizacje zespołowi Gammy Discover

Jeżeli to wszystko to za mało to zawsze możemy zaprosić decydenta na jeden z wielu pokazów naszych projektów. W roku 2017 realizowaliśmy pokaz team buildingu VR’owego, gier kompozytownych, onboardingu 2.0 oraz warsztatów kulinarnych. Większość pokazów odbywa się w naszym biurze. Już same 500 metrów, dziesiątki pracowników skupionych pod jednym dachem daje informację Klientom, że funkcjonowanie takiej machiny wymaga tego, aby wiele organizacji powierzało nam do przeprowadzenia team buildingi i spotkania integracyjne.

Dużo dobrego zrobił również raport dotyczący trendów w świecie team buildingu – on również pokazał w jaki sposób myślimy o naszych realizacjach.

Wszystko to potrzebne jest do momentu pierwszej realizacji. Późniejsza współpraca jest dużo łatwiejsza bo jej fundamentem są dobre doświadczenia, które zdaniem klientów, dostarczamy naszymi team buildingami.

Kolejne artykuły

Zobacz projekty powiązane z tym tematem

ATRAKCJE TEMATYCZNE
ATRAKCJE TEMATYCZNE

Proponujemy nowe i sprawdzone formaty integracji wieczornych. Udana integracja to zarówno aktywności team builidingowe jak również atrakcje wieczorne, które dostarczają pozytywnych i przyjemnych emocji i sprawiają, że wydarzenie zostaje w pamięci na długo.  Prezentowana lista to atrakcje wieczorne, które stanowią uzupełnienie dla team bulidingu.  Zawiera zarówno nowe i sprawdzone formaty integracji. Zapraszamy do poznania wieczornych imprez integracyjnych.

GRY SCENARIUSZOWE I LARPY
GRY SCENARIUSZOWE I LARPY

Team building wg scenariuszy pisanych przez autorów  fantasy.  Storytelling, improwizjacja, teatr wyobraźni w spotkaniu integracyjnym. LARP – Live Action Role Playing to aktywność łącząca w sobie grę i sztukę. Uczestnicy wspólnie tworzą, odgrywają i przeżywają opowieść.  Akcja może być osadzona zarówno w świecie rzeczywistym jak i dowolnym fikcyjnym – historycznym, fantasy, sci-fi, steam punk. Scenariusz jest pisany w taki sposób, aby zachęcać uczestników do wskazanych zachowań bądź uwidaczniać określone zjawiska, a jednocześnie dostarczać mnóstwo zabawy.

INTELIGENTNY TEAM BUILDING
INTELIGENTNY TEAM BUILDING

Oczekuj więcej od outdooru! Gamma Discover dostarcza inteligentych rozwiązań team buildingowych. Uczestnicy doświadczają podczas integracji efektu WOW! i efektu AHA!.
Inteligentny team building to widowiskowa, atrakcyjna forma wspierająca realizację celów rozwojowych– wszystko w formacie smart – fun. Uczestnicy są zapraszani do aktywności, które angażują, dają dużo emocji po to, aby znaleźć analogię w swoich doświadczeniach do tego co się dzieje w ich świecie zawodowym. Powiązanie w ten sposób wnioski, refleksje i postanowienia towarzyszą im jeszcze długo po wydarzeniu.

88 80 82

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiamy o Twoich potrzebach
tel: 22 250 18 53, tel. kom.: 602 782 877,
michal.wasilewski@gammadiscover.pl
*wymagane